KESKO SENUKAI

Lojalumo programa „MYLIMIAUSIA“

Lojalumo programa MYLIMIAUSIA yra penkių partnerių: SEB banko, „Čili“ ir „SOYA“ tinklų restoranų, „Gintarinės vaistinės“, „Circle K“ degalinių ir „Kesko Senukai Lithuania“ prekybos tinklo lojalumo programa. Turintys kortelę MYLIMIAUSIA gali naudotis išskirtiniais pasiūlymais, nuolaidomis ir privilegijomis.

 

„Senukai“ atnaujino „MYLIMIAUSIA“ lojalumo programą

 • Visos nuolaidos „Senukų“ prekybos centruose taikomos su nuolaidų kortele MYLIMIAUSIA ir bankine nuolaidų kortele SEB MYLIMIAUSIA MASTERCARD.
 • Lojalumo programos dalyviams į jų MYLIMIAUSIA kortelę sugrįžta 1% nuo kiekvieno pirkimo kvito sumos (įskaitant ir akcines prekes).
 • iki 99% pirkinio vertės galima padengti MYLIMIAUSIA eurais (įskaitant ir akcines prekes).
 • MYLIMIAUSIA eurai nesuteikiami ir jais negalima atsiskaityti už dovanų korteles, tabako gaminius ir jų priedus (pypkės, žiebtuvėliai ir kt.), akmens anglis, alkoholinius gėrimus, prekybos tinklo pirkinių maišelius ir kitas akcizais apmokestinamas prekes, taip pat trečiųjų šalių teikiamas paslaugas (išankstinio mokėjimo kortelių papildymai, loterijos bilietai ir kt.).
 • Atsiskaitant lojalumo eurais, o po to nusprendus grąžinti prekę, lojalumo eurai grąžinami į kliento kortelės sąskaitą. Apskaičiuojant grąžinamus lojalumo eurus galima paklaida.

 • Kortelės MYLIMIAUSIA turėtojai dalyvauja „Senukų“ lojalumo programoje.
 • 1 MYLIMIAUSIA euro vertė yra lygi 1 eurui. Atsiskaitymas MYLIMIAUSIA eurais galimas tik „Senukų“ prekybos centruose.
 • Kortelėje sukaupti MYLIMIAUSIA eurai galioja 1 metus. Per kalendorinius metus sukaupti MYLIMIAUSIA eurai turi būti panaudoti iki kitų metų vasario mėn. paskutinės dienos.
 • Informacija apie suteiktą nuolaidą ir gautus MYLIMIAUSIA eurus pateikiama kasos čekyje.
 • Elektroninėje parduotuvėje www.senukai.lt kaupti lojalumo eurus ir jais atsiskaityti negalima.

Daugiau informacijos apie kortelę MYLIMIAUSIA galima rasti interneto puslapyje www.mylimiausia.lt arba paskambinus klientų aptarnavimo linija 8 700 11 119.

Nuolaidų kortelė „VERTA RINKTIS“ keičiama į „Mylimiausia“ kortelę

Informuojame, kad nuolaidų kortelė VERTA RINKTIS negalioja nuo 2018 10 31.

Kviečiame ją nemokamai pasikeisti visuose SENUKŲ prekybos centruose jau dabar. Parduotuvių informacijos centruose ar kasoje teiraukitės „Mylimiausia“ kortelės anketos, ją užpildykite ir informacijos centre ar kasoje Jums  bus nemokamai  išduota nauja „Mylimiausia“ nuolaidų kortelė. Kortelės keitimo metu turite pateikti turimą VERTA RINKTIS kortelę kasininkui arba informacijos centro darbuotojui.

Kortelės keitimo metu Jūsų sukaupti lojalumo eurai automatiškai bus perkelti į naujai išduotą „Mylimiausia“ kortelę (taškų perkėlimas įvyks per 24 val.). Jūs ir toliau galėsite dalyvauti SENUKŲ lojalumo programoje su „Mylimiausia“ nuolaidų kortele.

Papildoma informacija

 • Visos nuolaidos „Senukų“ prekybos centruose nuo 2018.08.20 taikomos tik su MYLIMIAUSIA lojalumo kortele. Visos nuolaidos yra procentinės nuolaidos, kurios suteikiamos kasose, nuo prekių kainos, nurodytos baltuose kainoženkliuose.
 • Visos nuolaidos, taikomos lojaliems klientams su MYLIMIAUSIA kortele, bus suteikiamos ir kitų „Senukų“ nuolaidų kortelių turėtojams (išskyrus lojalumo eurų kaupimą ir atsiskaitymą, jei tai nenumatyta pagal nuolaidų kortelės sąlygas).
 • MYLIMIAUSIA kortelę būtina pateikti kasininkui prieš atsiskaitant už prekes.
 • MYLIMIAUSIA kortelę pateikus po atsiskaitymo už prekes, jos nuskaityti, t.y. pritaikyti lojalumo nuolaidas, sukaupti MYLIMIAUSIA eurus ar jais atsiskaityti pirkimo kvitui nebus galima.
 • Pirkėjui pateikus lojalumo kortelę, kuri yra užblokuota ar mechaniškai sugadinta, „Senukų“ prekybos centro darbuotojai turi teisę jos nepriimti ir nenuskaityti apsipirkimo metu.
 • Pirkėjų nusiskundimai dėl MYLIMIAUSIA eurų priimami pateikus kasos pirkimo čekį bei MYLIMIAUSIA kortelę.
 • UAB „Kesko Senukai Lithuania“ pasilieka teisę keisti nuolaidų programos MYLIMIAUSIA taisykles, apie tai iš anksto nepranešus kortelių turėtojams.

Nuolaidų kortelė „VERTA RINKTIS“ keičiama į „Mylimiausia“ kortelę

Informuojame, kad nuolaidų kortelė VERTA RINKTIS galioja iki 2018 10 31. Kviečiame ją nemokamai pasikeisti visuose SENUKŲ prekybos centruose jau dabar. Parduotuvių informacijos centruose ar kasoje teiraukitės „Mylimiausia“ kortelės anketos, ją užpildykite ir informacijos centre ar kasoje Jums  bus nemokamai  išduota nauja „Mylimiausia“ nuolaidų kortelė. Kortelės keitimo metu turite pateikti turimą VERTA RINKTIS kortelę kasininkui arba informacijos centro darbuotojui.

Kortelės keitimo metu Jūsų sukaupti lojalumo taškai automatiškai bus perkelti į naujai išduotą „Mylimiausia“ kortelę (taškų perkėlimas įvyks per 24 val.). Jūs ir toliau galėsite dalyvauti SENUKŲ lojalumo programoje su „Mylimiausia“ nuolaidų kortele.

Jei turite ir VERTA RINKTIS, ir „Mylimiausia“ korteles, rekomenduojame panaudoti kortelėje VERTA RINKTIS sukauptus lojalumo taškus iki jos galiojimo termino pabaigos 2018 10 31, o kortelę išmesti ir toliau naudotis tik viena „Mylimiausia“ nuolaidų kortele.

Lojalumo programa „Naujakurys“

SENUKAI pristato išskirtinių nuolaidų programą skirtą naujakuriams, kurie įsigijo ir įsirenginėja namą, butą, kotedžą, remontuoja namus ar atsinaujina būstą ir nuolat perka statybų, remonto, apdailos ir kitas prekes.

Su nuolaidų kortele daugeliui prekių yra taikoma 30 proc. nuolaida, daugeliui statybos ir remonto prekių – 10 proc. nuolaida, o kitos prekės parduodamos didmeninėmis kainomis, nurodytomis kainoženkliuose.

Taip pat įrankių nuomai ir siuvimo paslaugoms suteikiama 20 proc. nuolaida.

Jūsų patogumui NEMOKAMOS dizainerio paslaugos ir NEMOKAMAS prekių pristatymas miesto ribose (kroviniams iki 1,5 t, perkant už 300 Eur ir daugiau).

Daugiau informacijos apie nuolaidas ir kortelės išdavimo taisykles rasite čia.