KESKO SENUKAI

Kliento planas „Santechnikas“

Daugeliui santechnikos, šildymo, vėdinimo prekių ir tvirtinimo detalių taikoma 30 proc. nuolaida, daugeliui įrankių – 20 proc. nuolaida, daugeliui statybos ir remonto prekių – 10 proc. nuolaida, o likusiam „Senukų“ prekių asortimentui galioja pardavėjo nustatytos didmeninės kainos, nurodytos kainoženkliuose.

Jūsų patogumui, įrankių nuomai taip pat suteikiama 20 proc. nuolaida, o prekių pristatymas miesto ribose (krovinių iki 1,5 t) – yra NEMOKAMAS*. Daugiau informacijos apie šį planą rasite čia

*Vieno apsipirkimo metu įsigijus prekių už 300 eurų ir daugiau.

Kliento planas „Elektrikas“

Daugeliui elektros instaliacijos, apšvietimo prekių ir tvirtinimo detalių taikoma nuolaida iki 30 proc., daugeliui įrankių – 20 proc. nuolaida, daugeliui statybos ir remonto prekių – 10 proc. nuolaida, o likusiam „Senukų“ prekių asortimentui galioja pardavėjo nustatytos didmeninės kainos, nurodytos kainoženkliuose.

Jūsų patogumui įrankių nuomai taip pat suteikiama 20 proc. nuolaida, o prekių pristatymas miesto ribose (krovinių iki 1,5 t) – yra NEMOKAMAS.* Daugiau informacijos apie šį planą rasite čia.

*Vieno apsipirkimo metu įsigijus prekių už 300 eurų ir daugiau.

Kliento planas „Apdailininkas“

Daugeliui apdailos prekių ir tvirtinimo detalių yra taikoma 20 proc. nuolaida, daugeliui įrankių – 30 proc. nuolaida, daugeliui statybos ir remonto prekių – 10 proc. nuolaida, o likusiam „Senukų“ asortimentui galioja pardavėjo nustatytos didmeninės kainos, nurodytos kainoženkliuose.

Jūsų patogumui, įrankių nuomai taip pat suteikiama 20 proc. nuolaida, o prekių pristatymas miesto ribose (krovinių iki 1,5 t) – yra NEMOKAMAS*. Daugiau informacijos rasite čia.

*Vieno apsipirkimo metu įsigijus prekių už 300 eurų ir daugiau.

Kliento planas „Baldininkas“

Daugeliui baldų gamybos prekių, furnitūrai, tvirtinimo detalėms taikoma 20 proc. nuolaida, daugeliui įrankių – 30 proc. nuolaida, daugeliui statybos ir remonto prekių – 10 proc. nuolaida, o likusiam „Senukų“ asortimentui galioja pardavėjo nustatytos didmeninės kainos, nurodytos kainoženkliuose.

Jūsų patogumui įrankių nuomai suteikiama 20 proc. nuolaida, pjovyklos paslaugoms – net 25 proc. nuolaida, o prekių pristatymas miesto ribose (krovinių iki 1,5 t) yra NEMOKAMAS*. Daugiau informacijos rasite čia.

*Vieno apsipirkimo metu įsigijus prekių už 300 eurų ir daugiau.

Kliento planas „Didmenininkas“

Daugeliui prekių taikomos pardavėjo nustatytos didmeninės kainos, nurodytos kainoženkliuose. 

Kodėl verta tapti šios didmeninės prekybos lojalumo programos dalyviu?

  • Kasdien Jums reikiamas prekes ir paslaugas įsigysite iki 30 proc. pigiau, o likusias prekes pirksite didmeninėmis kainomis.
  • Galėsite rinktis momentinę, kaupiamąją nuolaidą arba jų derinį*.
  • Jūsų užsakytos prekės bus surinktos ir paruoštos atsiimti per 2 valandas nuo užsakymo pateikimo.
  • Įsigytas, bet nepanaudotas prekes galėsite grąžinti per 30 kalendorinių dienų ir atgauti savo pinigus.
  • Galėsite dalyvauti tik Jums skirtose akcijose.
  • Visuomet pirmieji sužinosite aktualiausias naujienas ir pasiūlymus.

*išskyrus planą „Naujakurys“, „Didmenininkas“.

Kaip tapti lojalumo programos dalyviu?

  • Kreipkitės į bet kurį prekybos centro „Senukai“ didmeninės prekybos vadybininką. 
  • Pasirinkite savo planą.
  • Užpildykite prašymą-anketą kortelei gauti.
  • Daugiau informacijos apie šią lojalumo programą, planus ir sąlygas teiraukitės bet kurio didmeninės prekybos padalinio vadybininko.

Kur galioja lojalumo programa didmenininkams ir naujakuriams?

Žiūrėkite čia