KESKO SENUKAI

Praplėsto garantinio aptarnavimo paslaugas teikia UAB „Serviso kontraktų centras“ (SKC).

Kas yra praplėsta garantija ?

Praplėsta garantija tai planas „Garantija plius“, apsaugantis kliento įsigytą prekę nuo dūžių, vandens, smėlio, ugnies ir kito netyčinio poveikio*.

* Garantija galioja, jei išlieka gaminio serijos numeris, t.y. garantija neapsaugo nuo visiško prekės sunaikinimo.

Plano „Garantija plius“ kaina

Praplėstos garantijos kaina priklauso nuo prekės kainos ir pasirinkto laikotarpio. 

 1 metai2 metai
Visa technika 16% 24 %

SVARBU: planą „Garantija plius“ galima įsigyti tik perkant prekę!

Pagrindinės plano „Garantija plius“ sąlygos:

 • Įsigijus praplėstos garantijos planą, „SKC“ įsipareigoja klientui suteikti garantinės priežiūros paslaugas dėl dviejų prekės gedimų.

 • Praplėstos garantinės priežiūros paslaugas apima prekės remontas arba keitimas, jei ji sugedo dėl dūžio, vandens, ugnies, smėlio, purvo poveikio arba kito netyčinio poveikio šio plano galiojimo metu.

 • Jei prekę reikia taisyti, klientas įsipareigoja sumokėti 20 proc. (bet ne mažiau kaip 25 EUR) nuo „SKC“ nustatytos taisymo kainos (besąlyginė išskaita). Klientas šią sumą įsipareigoja sumokėti prieš atsiimdamas sutaisytą prekę. „SKC“ įsipareigoja pataisyti prekę arba pakeisti ją per kuo įmanoma trumpesnį terminą. 

Jei prekė keičiama į tokią pačią arba analogišką prekę*, klientas įsipareigoja sumokėti 20 proc. (bet ne mažiau kaip 25 EUR) nuo tuo metu galiojančios mažmeninės prekės, kuria pakeičiama sugedusi prekė, kainos (besąlyginė išskaita). Pakeistos prekės vertė gali būti mažesnė, bet ne didesnė, nei keičiamo prietaiso pirkimo kaina.

* Analogiška prekė – nauja tokių pat matmenų, parametrų, rūšies (išskyrus modelį, spalvą, svorį, apdailą, formą ir išorinę išvaizdą) prekė, atliekanti tokias pat funkcijas.

Pirkinio draudimas, kai prekė perkama lizingu „Mokilizingas“

Lizingu įsigijote mobilųjį telefoną, planšetinį ar stacionarųjį kompiuterį? Apdrauskite naujuosius pirkinius itin geromis sąlygomis! Sumažinome draudimo įmokas ir dabar jos yra vienos mažiausių rinkoje.

Kokius pirkinius galima apdrausti?

Apdrausti galima visus „Mokilizingu“ įsigytus pirkinius: buitinę techniką, vaizdo bei garso aparatūrą, kompiuterius, telefonus, dviračius, baldus ir kt.

Draudimas negalioja tik šiems pirkiniams:

 • Transporto priemonėms (išskyrus dviračius, irklines valtis, kanojas, jėgos aitvarus ir burlentes) ir jų dalims.

 • Būsto apdailos prekėms (grindų danga, durys, keraminės plytelės ir pan.).

 • Pašto ženklams, monetoms, antikvariniams daiktams, meno kūriniams ar kolekcijoms.

 • Rekonstruotiems ar taisytiems pirkiniams.

 • Įsigytiems naudotiems daiktams.

 • Augalams ir gyvūnams.

 • Prekių klastotėms.

 • Daiktams, kurių apyvarta Lietuvoje yra draudžiama ar ribojama.

Nuo ko galima apdrausti pirkinius ?

Pirkinius galima apdrausti nuo vagystės, užliejimo vandeniu, gaisro, perdegimo dėl elektros įtampos svyravimų, netyčinio sudaužymo ir kt. netikėtumų, išskyrus atvejus, kurie pirkinių draudimo sąlygose yra išvardyti kaip nedraudžiami. Pirkinių draudimas galioja visose ES šalyse.

 

Kur teikiama paslauga?