8 700 111 19
  Elektroninė parduotuvė
  12 lapkričio, 2014

  Vilniuje bus atidarytas dar vienas SENUKŲ prekybos centras

  Pietinėje Vilniaus miesto dalyje, netoli oro uosto kuriamame prekybos slėnyje NØRDIKA, įsikurs vieno didžiausių šalyje statybos, remonto ir buities prekių tinklų SENUKAI prekybos centras. Beveik 17 tūkst. kv. m plotą užimsiantys SENUKAI bus didžiausias šio prekybos slėnio operatorius. Investicijos siekia beveik 16 mln. litų. Planuojama sukurti 200 naujų darbo vietų.

  Vilniuje atidarytas SENUKU prekybos centras

  NØRDIKA slėnyje įsikursiantis SENUKŲ prekybos centras bus 84-asis Lietuvoje ir 3-iasis Vilniuje.

  „Tikime, kad plėtra pietinėje Vilniaus miesto dalyje bus naudinga visam regionui, taps traukos centru ne tik Vilniaus apylinkių, bet ir kaimyninių šalių gyventojams. Pirkėjams pasiūlysime visko, ko reikia namams kurti: nuo statybos ir remonto, namų aplinkos gražinimo prekių, baldų, namų interjero jaukumą kuriančių smulkmenų iki koncepcinių pasiūlymų kuriantiems stilingus interjerus“, – sakė UAB „Senukų prekybos centras“ generalinis direktorius Nerijus Pačėsa.

  Plėsdami prekybos tinklą SENUKAI ne tik atkreipia dėmesį į prekių asortimentą, kurį galėtų pasiūlyti konkretaus regiono gyventojams, bet ir įgyvendina naujus ekspozicijos išdėstymo sprendimus.

  „Pirkėjui norime pasiūlyti naują prekybos formatą – šiuolaikišką, su atnaujintais ekspozicijų sprendimais ir patogų pirkėjui, ieškančiam idėjų statybai, remontui ar tiesiog jaukiam atsinaujinimui“, – sumanymus atskleidžia N. Pačėsa.

  Atstovų teigimu, naujajame prekybos centre, be įprastų prekių skyrių, veiks ir NAMŲ TECHNIKOS CENTRAS, SODO CENTRAS, STATYBŲ DUONA, vaikų žaislų skyrius SVAJONIŲ ŠALIS, užsakomosios prekybos iš katalogų skyrius. Čia taip pat bus galima teikti didmeninės prekybos užsakymus, pasinaudoti daugiau kaip 20 paslaugų.

  Iš prekybos centro naujovių vertėtų išskirti namų interjero (namų apyvokos, dekoro, indų, patalynės ir pan. prekių) skyrių. Naujoji šio skyriaus koncepcija prieš kelias savaites pirmą kartą pristatyta PLC „Mega“ įsikūrusios SENUKŲ parduotuvės pirkėjams. Prekybos tinklo atstovų teigimu, namų interjero skyrius išsiskirs aukštos kokybės prekėmis, patogiu jų išdėstymu, platesniais takais bei koncepciniais namų interjero ir dekoravimo sprendimais.

  Apie UAB „Senukų prekybos centras“

  UAB „Senukų prekybos centras“, priklausanti „Senukų“ įmonių asociacijai, – Lietuvoje ir Baltijos šalyse pirmaujanti kompanija, užsiimanti mažmenine, didmenine ir elektronine prekyba statybinėmis medžiagomis, remonto, buities, namų apyvokos, sodo, daržo prekėmis bei technika. 1992 m. įkurta bendrovė veiklą vykdo daugiau kaip 20 metų, čia dirba pusketvirto tūkstančio įvairių sričių specialistų. Sėkmingą veiklą užtikrina didelė prekių ir paslaugų apyvarta – 2013 m. ji siekė kiek daugiau nei milijardą litų.

  Tarptautinė bendrovės veiklos kryptis plėtojama nuo 2003 m., kai buvo pasirašyta strateginės partnerystės sutartis su Suomijos korporacijos „KESKO“ padaliniu „Rautakesko OY“. Bendrovė taip pat yra šiuo metu sparčiai besiplečiančio Baltarusijos tinklo „OMA“ bendrasavininkė.

  Šiandien Lietuvoje veikia 83 „Senukų“ prekybos centrai, kurie skiriasi savo dydžiu ir prekių asortimentu. Bendrovė nuolat investuoja į prekybos tinklo plėtrą ir atnaujinimą. 2013–2014 m. (I ketvirtį) šios investicijos sudarė beveik 16 mln. litų.

  Didžiausias visų „Senukų“ prekybos centrų privalumas – 155 tūkst. pozicijų siekiantis prekių asortimentas, patogumas ir greitas aptarnavimas. Bendrovė plėtoja ir specializuotąją prekybą. Tinklas apima statybinių medžiagų parduotuves STATYBŲ DUONA, interjero centrą NAMŲ STILIUS, specializuotus NAMŲ TECHNIKOS CENTRUS, užsakomosios prekybos salonus, vaikų žaislų skyrius SVAJONIŲ ŠALIS bei SODO CENTRUS.

  Mūsų partneriai