8 700 111 19
  Elektroninė parduotuvė
  24 kovo, 2016

  Sporto entuziastas džiaugiasi laimėta treniruoklių salės įranga

  Dalyvaudamas „Senukų“ žaidime „Užteks planuoti – pradėk sportuoti“ vilnietis Vitalij Levon laimėjo namų sporto salės įrangą. Sporto entuziastas netveria džiaugsmu, nes savarankiškai pradėjęs namuose įrengti namų treniruoklių salę, laimėjęs „Senukų“ žaidime sportuoti joje galės jau dabar.

  Nusprendęs namuose įsirengti nuosavą sporto salę, Vitalij pradėjo pirkti reikalingą įrangą. „Įsigijau elipsinį treniruoklį, kelias štangas, svarmenų. „Senukuose“ buvau nusižiūrėjęs ir kompleksinį treniruoklį, bėgimo takelį. Dabar galėsiu šiuos treniruoklius išbandyti iškart grįžęs namo – prizai jau pristatyti,“ – džiaugėsi laimėtojas.

  Atsitiktinai „Senukų“ Facebook paskyroje pamatęs įrašą, skelbiantį žaidimo detales (perkant sporto įrangos galima laimėti namų sporto salės įrangą), Vitalij nedelsdamas pateikė dalyvauti žaidime reikalingus duomenis. Laimėjimą vilniečiui užtikrino įsigytas prisitraukimų skersinis – iš visų sporto salei pirktų pirkinių, tik šios prekės čekį jis buvo išsaugojęs.

  Vitalij, atsitiktinai sužinojęs apie žaidimą, taip pat atsitiktinai sužinojo ir apie laimėjimą. Perskaitęs sveikinimo žinutę norėjo rėkti iš džiaugsmo, nes svajonių treniruoklių komplekto laimėti nesitikėjo. Tačiau džiugias emocijas privalėjo tramdyti – tuo metu dalyvavo konferencijoje.

  Vitalij pradėjo sportuoti nuo 6 metų, tai – neatsiejama kasdienybės dalis ir gyvenimo būdas. Pastaruoju metu dėl intensyvios darbotvarkės nerasdamas laiko lankytis sporto salėje nusprendė namo rūsyje įsirengti sporto salę, kurioje galėtų sportuoti bet kuriuo paros metu ir dar nemokamai. Sporto manija jau užsikrėtė ir laimėtojo žmona – „Senukų“ elektroninėje parduotuvėje įsigijo lanką ir lengvesnius svarmenis.

  Vitalij su žmona dažnai renkasi „Senukus“, nes juose randa kokybiškų ir jų lūkesčius atitinkančių prekių. Ypač aktyviai apsipirkinėti sutuoktiniai pradėjo negalėdami atsispirti patraukliems „Senukų“ elektroninės parduotuvės pasiūlymams. Taip pat nekantraudami laukia jau šį pavasarį duris atversiančio naujo „Senukų“ prekybos centro Vilniuje, prekybos slėnyje „Nordika“. „Nuo namų jis bus tiesiog ranka pasiekiamas“, – šypsosi namų sporto salės įrangos laimėtojas.

   

  sales Laimetojas Copy

  Mūsų partneriai