8 700 111 19
  Elektroninė parduotuvė
  26 rugpjūčio, 2015

  Šeštasis pojūtis neapgavo: apsipirkęs „Senukuose“ išvažiavo naujutėliu automobiliu

  Svajonės pildosi ne tik įsigijus loterijos bilietą ir tikrinant laimingus skaičius, bet ir apsipirkus „Senukuose“. Kaunietis Rimantas Jankauskas, su šeima pirkęs šaldytuvą „Senukuose“, šiandien džiaugiasi laimėtu naujutėliu visureigiu OPEL MOKKA.

  Apsipirke Senukuose isvaziavo naujuteliu automobiliu

  Rimantas su žmona Daiva ir vaikais Šarūnu bei Ieva atvykęs į PLC „Mega“ įsikūrusius „Senukus“ atsiimti savo laimėto prizo – visureigio OPEL MOKKA – netveria džiaugsmu. Nusprendę pakeisti savo seną, per vasaros karščius pradėjusį gesti, 13 metų šaldytuvą, pasinaudojo profesionalių „Senukų“ konsultantų pagalba ir liepos mėnesį įsigijo naują šaldytuvą SAMSUNG.

  „Žmona pamatė, jog „Senukuose“ vyksta akcija, kurios metu gali laimėti automobilį. Prieš metus net teko stebėti tokios pat akcijos automobilio įteikimą laimėtojui, sunku buvo įsivaizduoti, jog šiandien šioje vietoje būsime mes“, – su šypsena veide emocijomis dalijosi Rimantas.

  Nors naują šaldytuvą Rimantas su žmona rinkosi atsakingai, tačiau pirkti „Senukuose“ galutinai įtikino galimybė laimėti automobilį ir šeštasis pojūtis, jog iš apsipirkimo išvažiuos su nauju visureigiu. Išgirdęs kitame telefono gale klausimus: „Ar paskutiniu metu pirkote „Senukuose“ šaldytuvą? Ar esate patenkintas savo pirkiniu?“, Rimanto kūną iš karto užplūdo adrenalinas ir nuojauta, jog skambina ne dėl šaldytuvo pasiteirauti, o pranešti džiugią žinią apie laimėjimą.

  Rimantas prisipažįsta, jog visureigio vairuoti neteko, tai bus nauja patirtis ir jam, ir žmonai, kuri čia pat išpešė iš vyro pasižadėjimą leisti ir jai naudotis naujuoju automobiliu. O iki naujo automobilio laimėjimo vairuotas 20 metų VOLKSWAGEN SHARAN atiteks neseniai teises išsilaikiusiam ir kuo greičiau pradėti vairuoti savo nuosavą automobilį svajojančiam sūnui Šarūnui. Rimantas, pats savo rankomis atliekantis reikalingus remonto darbus namuose, dažnai apsiperka „Senukuose“, aktyviai seka vykstančių akcijų pasiūlymus, naudojasi lojalumo programos teikiamomis privilegijomis. „Visos remontui įgyvendinti reikalingos priemonės – dažai, tapetai, santechnika, buitinė technika ir daugelis kitų prekių, buvo įsigytos „Senukuose“, – prisimena Rimantas, kuris renkasi „Senukus“ dėl paslaugių ir kompetentingų konsultantų patarimų bei patrauklių kainų.

  Mūsų partneriai