8 700 111 19
  Elektroninė parduotuvė
  20 birželio, 2016

  „Senukų“ prekybos tinklą valdys „Kesko Senukai“

  Didžiausią statybos, remonto ir buities prekių tinklą Baltijos šalyse valdanti bendrovė „Senukų prekybos centras“ pakeitė pavadinimą į „Kesko Senukai Lithuania“.

  Pasak bendrovės prezidento Artūro Rakausko, šiuo žingsniu įprasminta strateginė partnerystė su savo akcininku - Skandinavijos koncernu „Kesko“, iš kurio perimtas viso prekybos tinklo Baltijos šalyse valdymas. 

  Balandžio mėnesį „Senukai” iš „Kesko“ antrinės kompanijos „Rautakesko“ įsigijo 100 proc. „K-Rauta" parduotuves Latvijoje ir Estijoje valdžiusių bendrovių akcijų.

  „Pakeisdami valdančiosios bendrovės pavadinimą, mes galėsime geriau identifikuoti save besiplečiančioje tarptautinėje veikloje”, - sako A.Rakauskas.

  Visi bendrovės rekvizitai (adresas, įmonės kodas, PVM kodas, sąskaitos, kita finansinė bei juridinė informacija) išlieka nepakitę. Taip pat lieka galioti ir visi turimi įsipareigojimai partneriams bei klientams.

  „Kesko Senukai" valdomą prekybos tinklą šiuo metu sudaro 85 „Senukų" ir „Statybų duonos" parduotuvės Lietuvoje, 16 „K-Rauta" parduotuvių Latvijoje ir Estijoje, taip pat - 14 OMA parduotuvių Baltarusijoje. Bendrovei priklauso ir elektroninė parduotuvė „Senukai.lt“, kuri šių metų technologijų ir progreso festivalyje LOGIN pripažinta geriausiu e. prekybos tinklalapiu.

  Bendra tinklo apyvarta 2015 metais sudarė 583 mln. eurų. Iki 2020 metų planuojama pasiekti 1 mlrd. eurų apyvartą.

  Pagal strateginį planą, iki 2020 metų ketinama investuoti per 100 mln. eurų modernioms parduotuvėms atidaryti Baltijos šalyse ir Baltarusijoje.

  Prekybos tinklą valdančios bendrovės „Kesko Senukai" akcijos per pusę priklauso „Kesko“ ir Rakauskų šeimai.

  „Kesko“ koncernas – vienas iš mažmeninės ir didmeninės prekybos lyderių Europoje, kurio apyvarta praėjusiais metais sudarė beveik 9 mlrd. eurų. Koncerno įmonėse dirba apie 45 tūkst. darbuotojų.

  3Senukai admin 12

  Mūsų partneriai