8 700 111 19
  Elektroninė parduotuvė
  21 birželio, 2015

  „Senukų“ investicijos per dvejus metus viršys 25 mln. eurų

  Didžiausias Lietuvoje statybos, ūkio ir buities reikmenų prekybos tinklas „Senukai“ patvirtino strateginį 2015–2016 metų investicijų planą, kuriame numatytos didesnės kaip 25 mln. eurų inesticijos į tinklo plėtrą ir modernizavimą.

  Senuku investicijos per dvejus metus virsys 25 mln. euru

  Pasak UAB „Senukų prekybos centras“ prezidento Artūro Rakausko, per artimiausius dvejus metus planuojama atidaryti du naujus prekybos centrus Vilniuje ir Kaune, atnaujinti parduotuves Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Mažeikiuose, modernizuoti elektroninės parduotuvės e-senukai.lt platformą, tobulinti prekių logistiką.

  „Strateginį investicijų planą patvirtinome atsižvelgę į mūsų pirkėjų poreikius, ekonominę situaciją šalyje ir pasaulio tendencijas, kurios vis labiau siejamos su elektronine prekyba“, – sako Artūras Rakauskas.

  Šių metų pabaigoje Veiverių gatvėje duris atvers ketvirtasis Kaune „Senukų“ prekybos centras, kurio plotas sieks 6 000 kv. metrų.

  „Į šio prekybos centro statybą ir įrengimą planuojama investuoti apie 6,5 mln. eurų. Tai bus patogus ir kompaktiškas prekybos centras, kuriame pirkėjai lengvai ras viską, ko reikia namams. Aleksote statomame prekybos centre sukursime ir apie 70 darbo vietų kauniečiams“, – sako A.Rakauskas.

  2016 metais duris atvers trečiasis „Senukų“ prekybos centras Vilniuje – jau statomame prekybos slėnyje NØRDIKA. Čia planuojama atidaryta 17 tūkst. kv. metrų ploto parduotuvę, kurios įrengimas atsieis beveik 4,5 mln. eurų. Viename didžiausių prekybos centrų bendrovė sukurs ir daugiau nei 200 naujų darbo vietų.

  UAB „Senukų prekybos centras“ generalinis direktorius Nerijus Pačėsa pažymi, kad artimiausiu metu planuojama dar labiau tobulinti elektroninę parduotuvę e-senukai.lt, kurioje kas mėnesį apsiperka apie 10 tūkstančių pirkėjų. Planuojama ne tik išplėsti prekių asortimentą, bet ir pasiūlyti daugiau atsiskaitymo būdų, tobulinti klientų aptarnavimą bei trumpinti prekių pristatymo laiką. Per artimiausius dvejus metus IT naujovėms įdiegti bus skirta 10 mln. eurų.

  Prekybos tinklo „Senukai“ transporto parkas pernai pasipildė devyniais naujais vilkikais. Naujieji „Mercedes-Benz“ įmonei atsiėjo beveik 1 mln. eurų. 73 tūkst. kv. metrų ploto logistikos centrą valdantys „Senukai“ planuoja įsigyti dar 20 naujų vilkikų.

  Apie 350 tūkst. eurų kainuos ir prekybos centro Mažeikiuose atnaujinimas, 200 tūkst. eurų prekybos tinklas investuos į „Statybų duonos“ parduotuvių rekonstrukcijas Šiauliuose, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

  2014 metais „Senukai“ į parduotuvių atnaujinimą ir prekybos centro atidarymą Šiauliuose investavo beveik 5 mln. eurų.

  UAB „Senukų prekybos centras“ Lietuvoje valdo 83 „Senukų“ ir „Statybų duonos“ parduotuves, elektroninę parduotuvę www.e-senukai.lt. Bendrovėje dirba 3,5 tūkst. darbuotojų. Per mėnesį „Senukų“ parduotuves visoje šalyje aplanko daugiau kaip 1 mln. pirkėjų.

  Mūsų partneriai