8 700 111 19
  Elektroninė parduotuvė
  2 spalio, 2014

  „Senukai“ krovininio transporto parką papildė devyniais naujais vilkikais

  Prekybos tinklo „Senukai“ transporto parkas pasipildė devyniais naujais vilkikais. Praėjusią savaitę pirmąjį krovinį į prekybos centrus pristatę naujieji Mercedes-Benz įmonei atsiėjo daugiau kaip 3 mln. litų. Kitąmet vieną didžiausių prekybos tinklų šalyje bei 72 tūkst. kvadratinių metrų ploto logistikos centrą valdanti įmonė planuoja įsigyti dar 20 naujų vilkikų.

  Senukai krovininio transporto parka papilde devyniais naujais vilkikais

  „Plečiame prekybos tinklą, prekių asortimentas parduotuvėse šiuo metu jau perkopė 150 tūkst., tad dedame dideles pastangas, kad ne tik didžiųjų miestų, bet ir mažesniuose regionuose esančios mūsų parduotuvės ir tuo pačiu pirkėjai prekes gautų laiku ir saugiai. Tai ypač svarbu aktyvios sezoninės prekybos metu, kuomet visi skuba įsigyti reikiamų prekių“, – teigia UAB „Senukų prekybos centras“ generalinis direktorius Nerijus Pačėsa.

  Krovininio transporto parką „Senukai“ atnaujina keliais etapais. Pirmąjį pradėjo dar 2012 metais. Tąkart įsigijo dešimt, 2013 m. – šešis vilkikus. Šiemet parką papildė dar devyniais, Euro-6 standartus atitinkančiais, vilkikais.

  Naujieji vilkikai pasižymės ne tik mažesne tarša aplinkai, bet ir bus patogesni vairuotojams: naudojama automatinė pavarų dėžė, žemesnės kabinos, jose esanti papildoma įranga darbuotojams palengvins ilgas valandas kelyje.

  Šiandien Lietuvoje veikia 83 „Senukų“ prekybos centrai, kurie skiriasi savo dydžiu ir prekių asortimentu. Didžiąją jų dalį aptarnauja nuosavas krovininio transporto parkas.

  Bendrovė plėtoja ir specializuotą prekybą. Tinklas apima statybinių medžiagų parduotuves STATYBŲ DUONA, interjero centrą NAMŲ STILIUS, specializuotus NAMŲ TECHNIKOS CENTRUS, užsakomosios prekybos salonus, vaikų žaislų skyrius SVAJONIŲ ŠALIS bei SODO CENTRUS.

  Įmonėje dirba pusketvirto tūkstančio įvairių sričių specialistų.

  Mūsų partneriai