8 700 111 19
  Elektroninė parduotuvė
  25 rugsėjo, 2015

  „Senukai“ – Europos verslo apdovanojimų finale

  Devintus metus rengiami Europos verslo apdovanojimai (European Business Awards –  EBA) – išskirtinių kompetencijų, novatoriškų ir geriausią praktiką savo veikloje taikančių įmonių šventė. Tai ne tik puiki galimybė paskatinti tarptautinę verslo bendruomenę vystytis ir tobulėti, bet ir įsivertinti bei pasidžiaugti pavyzdingais metų rezultatais. Didžiausiam Baltijos šalyse statybos, remonto ir buities prekių tinklui „Senukai“ šiemet džiaugtis tikrai yra kuo, nes prestižiniame renginyje įmonė pripažinta kaip viena geriausių Lietuvos ir Europos stambiausio verslo atstovų.

  Senukai Europos verslo apdovanojimu finale

  Europos verslo „Oskarais“ vadinamuose apdovanojimuose „Senukai“ atstovaus Lietuvai konkurso finale ir rungsis su kitomis 678 įmonėmis iš 33 Europos valstybių. Nors kol kas nei vienai Lietuvos bendrovei nepavyko tapti geriausia Europos įmone, mūsų ambicijos didelės: „Senukai“ vertinami stambiausio verslo kategorijoje, kurioje dalyvauja kompanijos su didesne kaip 150 mln. eurų metine apyvarta. Norint patekti į geriausiųjų Europos verslo įmonių gretas, reikėjo atsižvelgti į atrankos kriterijus, kuriuos lėmė pirkėjų nuomonė, duomenys apie įmonės verslo rezultatus, socialinės atsakomybės veiklos bei diegiamų inovacijų gausa.

  „Europos verslo apdovanojimų įvertinimas įmonei itin reikšmingas dėl palankaus pirkėjų įvertinimo. Labai svarbu, kad sėkmę šiame prestižiniame konkurse lėmė ne tik efektyvūs „Senukų“ verslo sprendimai ir rezultatai, bet ir teigiama mūsų pirkėjų nuomonė, kuri mums yra pati reikšmingiausia“, – teigė UAB „Senukų prekybos centro“ prezidentas Artūras Rakauskas.

  Mūsų partneriai