8 700 111 19
  Elektroninė parduotuvė
  3 rugsėjo, 2015

  Prieš rugsėjo pirmąją Kauno pirmokams – 1 000 atšvaitų

  Kiekviena mokslo metų pradžia – dar didesnis darbymetis policijos pareigūnams, kurie rūpinasi, kad po vasaros atostogų į miesto gatves sugrįžę vaikai būtų saugūs. Šiemet mažiesiems kauniečiams bus išdalinta 1 000 žaismingų atšvaitų, kuriuos specialiai jiems pagamino prekybos tinklas „Senukai“.

  Pries rugsejo pirmaja Kauno pirmokams 1 000 atsvaitu

  Prekybos tinklo generalinis direktorius Arvydas Šapola dėžę, pilną vaikams skirtų atšvaitų, perdavė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos viršininkui Remigijui Stukui. Policijos pareigūnai, priimdami dovanas pabrėžė, kad atšvaitas – viena svarbiausių priemonių, padedančių vairuotojams pamatyti vaiką tamsiuoju paros metu.

  „Nuolat stengiamės, kad mūsų mažieji neliktų nepastebėti tamsiuoju paros metu ar esant blogam matomumui. Džiugu, kad ilgametis partneris, prekybos tinklas „Senukai“, vienas pirmųjų Kaune atsiliepė į mūsų prašymą ir pagamino pirmokėliams ne tik saugumui aktualius, bet ir žaismingus, vaikus nudžiuginsiančius atšvaitus“, – dėkodamas prekybos tinklo atstovams už rūpestį pažymėjo R. Stukas.

  Prekybos tinklo „Senukai“ generalinis direktorius tikisi, jog mažiesiems eismo dalyviams atšvaitai primins, kad einant gatve būtinas atidumas ir dėmesys.

  „Rudenį vaikai į miestą grįžta kupini vasaros emocijų, todėl natūralu, kad mokslo metų pradžioje jiems dar stinga atidumo. Tad pastangų ir įvairių priemonių, kurios užtikrins jų saugumą, niekada nebus per daug“, – neabejoja A. Šapola.

  Žaismingi namelio formos atšvaitai su užrašu „Pasiek namus saugiai“ Kaune besimokantiems pirmokams bus išdalyti rugsėjo pirmosiomis dienomis.

  Mūsų partneriai