8 700 111 19
  Elektroninė parduotuvė
  14 rugpjūčio, 2015

  Kėdainiuose duris atvėrė atnaujintas „Senukų prekybos centras“

  Praėjusią savaitę Kėdainiuose atsidarė atnaujintas, gausesnio asortimento bei dirbantis patogesniu darbo laiku „Senukų prekybos centras“, kuriame klientai nuo šiol visas prekes galės rasti vienoje erdvėje ir jas patogiau apžiūrėti, mat lentynose palikta daugiau erdvės, taip pat atnaujintas ir išplėstas prekių asortimentas, o svarbiausia – nuo šiol klientų patogumui prekybos centras dirbs ir sekmadieniais.

  Kedainiuose duris atvere atnaujintas Senuku prekybos centras

  Prekybos centro lankytojai žino, kad čia galima rasti gausiausią buities, vaizdo ir garso technikos, sodo, daržo, apšvietimo ir instaliacijos, apdailos, statybos ir remonto, santechnikos, įrankių, spynų ir furnitūros, sporto ir laisvalaikio prekių asortimentą vienoje vietoje. „Didelis mūsų prekybos centro privalumas – prekių asortimentas nuo A iki Z. Neradę norimos prekės parduotuvėje, ją visada galite užsisakyti“, – sakė parduotuvės vadovas Juozas Čiukas.

  Dabar į parduotuvę užsukusiems pirkėjams bus patogiau apžiūrėti prekes, mat jos yra patogiau išdėstytos, o tarp pačių lentynų padaryta daugiau erdvės. Klientus prie atskirų prekių skyrių visada sutinka pardavėjai, pasiruošę atsakyti į visus apie konkrečią prekę dominančius klausimus ir pasiūlyti optimaliausią variantą.

  Kaip ir anksčiau, prekybos centre pagal kliento pageidavimus maišomi dažai, pjaustoma mediena, metalai, fanera. Klientai, kurie nori, tačiau negali įsigyti norimos prekės iš karto, gali pirkti išsimokėtinai. Taip pat galima įsigyti dovanų kortelių, kurios yra puiki dovana.

  Artėjant šiltajam metų sezonui prekybos centre laukiami sodininkai ir daržininkai – parduotuvėje praplėstas sodo ir daržo prekių asortimentas, atnaujinama ir vis papildoma esama prekių ekspozicija.

  „Senukai“ visada pradžiugina savo klientus akcijomis, kai už patrauklią kainą galima įsigyti kokybišką prekę. Prekybos centre galioja nuolaidų kortelės.

  „Čia apsiperkame jau daugelį metų, prekių pasirinkimas didelis, o svarbiausia, kad tai, ko reikia, randame vienoje vietoje. Pardavėjai visuomet padeda, paaiškina prieš įsigyjant prekę. Jie mums jau pažįstami, visuomet pasisveikina, nusišypso“, – linksmai pasakojo parduotuvėje sutikta nuolatinė klientė Ramutė Venskaitienė. Kitas klientas Aidas Švagždys sako „Senukuose“ nuolat perkantis elektros prekių, tad jam užėjus į prekybos centrą net nereikia aiškinti, ko jis čia atėjo – pardavėjai tai puikai žino. O tiems klientams, kurie prekybos centre lankosi retai, užtenka tik pasiteirauti pardavėjo, kur yra jo pageidaujama prekė, ir pardavėjas mielai parodys ar nukreips jį į reikiamą skyrių.

  Nuo šiol norimų prekių klientai „Senukuose“ galės įsigyti bet kurią dieną. Prekybos centras darbo dienomis dirba 8–19 val., šeštadieniais – 8–17 val., o nuo šiol ir sekmadieniais – 8–14 val.

  Mūsų partneriai