8 700 111 19
  Elektroninė parduotuvė
  29 spalio, 2013

  Druskininkuose atidaroma „Senukų“ parduotuvė

  Statybos, remonto ir buities prekių tinklas „Senukai“ Druskininkuose investuoja 2 mln. Lt. Neseniai bankrotą paskelbusios bendrovės „Pasidaryk pats“ patalpose spalio 29 d. pradės veikti „Senukų“ prekybos centras. Tai jau 78-oji „Senukų“ tinklo parduotuvė Lietuvoje.

  Druskininkuose atidaroma Senuku parduotuve

  „Norėdami suteikti galimybę druskininkiečiams apsipirkti patogiai jiems jau pažįstamoje aplinkoje, naujos vietos neieškojome ir „Senukų“ parduotuvę nusprendėme atidaryti buvusios bendrovės „Pasidaryk pats“ patalpose. M. K. Čiurlionio gatvėje duris atversianti parduotuvė bus gerokai atsinaujinusi, išplėstas prekių asortimentas, pirkėjams taip pat pasiūlysime įvairių paslaugų“, – kalbėjo UAB „Senukų prekybos centras“ komunikacijos projektų vadovė Laima Petraitytė.

  3 tūkst. kv. m prekybos centras bus vienas didžiausių regione. Visą asortimentą sudarys apie 20 tūkst. prekių. Kaip jau įprasta „Senukų“ tinklo parduotuvėse, pirkėjai čia galės išsinuomoti įrankių, susimaišyti norimo atspalvio dažų, įsigyti įvairaus nominalo dovanų čekių, o išskirtinių prekių užsisakyti iš katalogų.

  Druskininkų „Senukų“ prekybos centre planuojama įdarbinti kiek daugiau nei 30 darbuotojų.

  Mūsų partneriai