8 700 111 19
  Elektroninė parduotuvė

  Esame Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse pirmaujanti kompanija, užsiimanti mažmenine, didmenine ir internetine prekyba statybinėmis medžiagomis, remonto, buities, interjero, elektronikos, sodo ir laisvalaikio prekėmis. Veiklą pradėję 1992 metais Lietuvoje, jau 24 metus esame sėkmingai besivystanti tarptautinė kompanija.

  „Kesko Senukai“ valdo 85 „Senukų“ ir „Statybų duonos“ parduotuves Lietuvoje, 16-os „K-rauta“ parduotuvių tinklą Latvijoje ir Estijoje bei 14 OMA parduotuvių tinklą Baltarusijoje. Elektroninės parduotuvės www.senukai.lt veiklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 2016 m. birželio 1 d. vykdo UAB „Kesko Senukai Digital“. Bendras tinklo parduotuvių plotas – per 250 000 kv. m. Per mėnesį „Senukų“ tinklo parduotuves visoje šalyje aplanko per 1 mln. pirkėjų. Bendra tinklo apyvarta 2015-aisias sudarė 583 mln. eurų.

  „Senukų“ prekybos centruose klientams siūlome kokybišką ir jų lūkesčius atitinkantį platų asortimentą bei nuolatos kvalifikaciją keliančių konsultantų pagalbą pirkėjui renkantis tinkamiausią sprendimą. Prekybos centruose „Senukai“ rasite daugiau nei 155 tūkst. skirtingų pavadinimų prekių, kurių asortimentą nuolat atnaujiname ir plečiame.

  Moderni ir išplėtota logistikos sistema, dideli – 100 000 kv. m – sandėliavimo plotai, nuosavas transporto padalinys padeda užtikrinti efektyvią prekybos tinklo „Senukai“ veiklą. 2008 m. atidarėme didžiausią logistikos terminalą Baltijos šalyse, kuriame įrengta šiuolaikiška sandėliavimo įranga, naudojama moderni technika.

  Esame vienas didžiausių darbdavių Lietuvoje. Mūsų kompanijoje dirba daugiau nei 3500 darbuotojų, į kurių gerovę ir motyvacijos priemones kasmet investuojame beveik 300 tūkst. eurų.
  Kas dieną dirbame tam, kad pasiūlytume savo klientams geriausius sprendimus jaukiems, stilingiems ir patogiems namams sukurti, moderniam biuro pastatui pastatyti, profesionaliai sodo priežiūrai ar tiesiog geram laisvalaikio praleidimui.

  „Kesko Senukai Lithuania“ įmonių grupė apima ne tik mažmeninę, didmeninę bei internetinę prekybą statybinėmis medžiagomis, remonto ir buities prekėmis, bet ir nekilnojamojo komercinio turto valdymą, energetiką, finansus bei „Senukų“ labdaros ir paramos fondą, kuris buvo įkurtas 2001 m. „Senukų“ labdaros ir paramos fondas dalį įmonės pelno aukoja „Senukų“ darbuotojų šeimų nariams, patekusiems į bėdą, sergantiesiems onkologinėmis ligomis gydyti, daugiavaikėms šeimoms, vaikų namams ir kitoms įstaigoms.

  Mūsų partneriai